Informace k plastovému sklu

 

 • ZÁRUKA 5 LET na výrobky, které prasknou nebo se rozbijí (více informací zde).
 • VÝROBA V DÁNSKU - označení CE a schválení pro použití v potravinářství
 • TRVANLIVOST - každý výrobek lze umýt více než 2 000krát.
 • SKLADNÉ - většinu výrobků lze snadno skládat na sebe
 • ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ - 100% opakovaně použitelné a recyklovatelné (více informací zde)
 • SNADNÉ ČIŠTĚNÍ - myjte stejným způsobem jako běžné výrobky (viz návod k mytí)
 • VYSOKÁ KVALITA - silná základna, křišťálově čisté a nezničitelné
 • LEPŠÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ - lehčí a bez nehod s rozbitým sklem (více informací zde)
 • VYSOKÉ IZOLAČNÍ VLASTNOSTI - odolné vůči teplu i chladu a lze je zmrazit do 5 minut
 • CERTIFIKOVÁNO PODLE NORMY ISO 9001:2015.


PRO STÁVAJÍCÍ ZÁKAZNÍKY
Zavedli jsme také velmi výhodný systém pro stávající zákazníky, kteří si pořídili naše výrobky, ale rádi by některé z nich vyměnili za nové. Nevyhazujte plastové sklenice. Staré výrobky přijmeme zpět, abychom mohli plast znovu použít, a vy si pak můžete koupit nové výrobky, které potřebujete. 

Šetrné k životnímu prostředí

Když je váš výrobek již dobře využitý a připravený k výměně, můžete:
Naplánovat bezplatný odvoz.
Minimálně 1500 výrobků
Výrobky musí být zabaleny v krabicích a umístěny na paletě.

Při nové objednávce nabízíme vyzvednutí zdarma. Objednávku můžete zadat prostřednictvím svého běžného distributora.
Pokud máte méně než 1500 sklenic, které chcete vrátit.
Výrobky GlassFORever můžete odevzdat v místním recyklačním centru, v třídění plastů. Odtud budou výrobky rovněž recyklovány na nové výrobky.

Děkujeme, že se staráte o životní prostředí.

 5 let záruka na produkty glassFORever

To znamená, že pokud výrobek během prvních pěti let praskne nebo se rozbije, společnost glassFORever vám bezplatně vymění výrobek za nový.

Upozornění: Záruka se nevztahuje na poškrábání, zbytky vodního kamene nebo změnu barvy. Záruka se nevztahuje na výrobky z materiálu SAN, na kbelík na led, řadu LIGHT a výrobky PRIVATE LABEL, pokud není dohodnuto jinak.

Pro dosažení nejlepších výsledků dodržujte pokyny k mytí.

Pokyny k mytí - pro dosažení co nejlepších výsledků

Při praní by měla být tvrdost vody přibližně 0 °dH.

Správné dávkování leštidla a mycího prostředku - doporučujeme alespoň jednu roční kontrolu všech myček nádobí.

Plasty nevysychají tak rychle jako běžné sklo nebo porcelán. Proto myjte výrobky glassFORever při vysoké teplotě (až 80 °C) - pak budou schnout rychleji. 

Mléčné výrobky, mléko, káva, horká čokoláda, čaj a ovocné šťávy mohou zanechávat na produktu "okraj" (tzv. "kancelářský kelímek"). Chcete-li se s tím vypořádat, ihned po použití sklenici vložte nebo umyjte v teplé mýdlové vodě nebo pravidelně používejte náš čisticí prostředek Renovate Powder.

Pro přípravu kávy, horké čokolády a čaje doporučujeme použít barevnou sklenici nebo šálek. Po delším používání může dojít k mírnému zabarvení.

Následující faktory mohou způsobit změnu barvy nerozbitných sklenic, jejich zakalení nebo dlouhodobou změnu vůně:

 • mytí při teplotě vyšší než 85 stupňů po delší dobu
 • Uchovávání sklenic po delší dobu při vysokých teplotách a vysoké vlhkosti - doporučujeme vyprázdnit myčku ihned po umytí.
 • Použití mycího prostředku obsahujícího alu nebo ochranu proti kovům.
 • Použití nesprávného odkapávacího tácu na sklenice (nepoužívejte tácy na příbory nebo talíře). Pro malé a lehké výrobky můžete použít krycí mřížku koše na příbory.
 • Používání nápojů na bázi anýzu (např. Pernod, Ricard, Raki nebo Ouzo) nebo nápojů s vysokým obsahem esterů. Estery jsou přírodní produkt, který se často vyskytuje např. v bylinných čajích.

Barevné kruhy ve sklenici nebo jiná vůně ve sklenice?


Mléčné výrobky, káva, čokoládové mléko, čaj a další podobné horké nápoje mohou na sklenici zanechat okraj - zejména pokud se sklenice po delší době používání neumývá (tzv. "Office Cup"). Sklenice není správně uložena - není určena k uložení. Používání nápoje s vysokým obsahem esterů se může dostat "do" sklenice a zapáchat. Ester je přírodní produkt a nachází se ve velkém množství v ovocném čaji.

Jsou na sklenici škrábance?


Mohou být způsobeny: Výběrem špatné skleněné misky nebo nedostatkem víka na misku. Sklenice se při mytí třou o sebe nebo o jiné předměty. Používání houbičky, kartáče apod., které mohou plast poškrábat. Sklenice nejsou správně naskládány - nejsou určeny k naskládání. Používání mýdla s ochranou hliníku a kovu. Pád na tvrdý povrch - plast se poškrábe.

Je sklo zakalené?


Může být způsobeno: Tvrdost vody je vyšší než 0° dH. Chybějící nebo nesprávná dávka oplachového a/nebo mycího prostředku. Mytí při teplotě nad 85 stupňů po delší dobu (závěrečné oplachování). Delší doba skladování při vysoké teplotě a vysoké vlhkosti. Použití mýdla s ochranou proti hliníku a kovu. Do skla se dostaly euforické látky/drogy - vzniká chemická reakce, která rozkládá plast.
Výrobky glassFORever myjte při vysoké teplotě (až 80 stupňů), rychleji vyschnou - vyhněte se kapkám vody na skle, aby nezanechávaly barevné/vápenaté skvrny a nezakalily se.

Lepší pracovní prostředí

 

Jednou z největších výhod používání našich výrobků je, že neváží tolik jako běžné výrobky.

Zásobník do myčky naplněný běžnými sklenicemi může snadno vážit 11-13 kg, zatímco zásobník s výrobky glassFORever váží pouze 4,5 kg. Jinými slovy, sklenice váží o 66 % méně!

Výrobky tak mohou významně a pozitivně ovlivnit pracovní prostředí v kuchyních, jídelnách, barech a na místech, kde personál denně manipuluje se sklenicemi. Zvedání, tahání a tlačení těžkých předmětů a mytí táců je častou příčinou pracovních úrazů, a tím i nemocenské absence, ale při používání výrobků glassFORever se riziko těchto událostí výrazně snižuje. Pořízení našich speciálně vyráběných plastových sklenic má pozitivní dopad na nemocnost zaměstnanců, a tedy i na vaše hospodářské výsledky.