• 1 z 8
 

Craft Line Cocktail set Absinth 3-dílný

Neohodnoceno
 
766,94 Kč
928 Kč včetně DPH
   
Kód produktu 01662
Značka APS Glass & Bar Supply
Kategorie Barové vybavení
 

Dlouhou dobu byl tabu, přesto již několik let slaví Absinth svůj návrat. S touto Absinth sadou si můžete stylově zpříjemnit "zelenou hodinku", kdy relaxujete a vychutnáváte si skleničku tohoto lahodného destilátu. Sada je vhodná pro klasický rituál s ohněm i pro tvorbu kreativních absinthových koktejlů.

Popis produktu:
Sada se skládá ze dvou sklenic na Absinth s nádržkou. Ty pojmou až 300 ml. V nádržce můžete Absinth přesně odměřit a poté podle chuti zalít ledovou vodou. Obdržíte také absinthovou lžičku z nerezové oceli, kterou potřebujete pro klasický rituál s ohněm.

Absinth Rituál:
Tradičně se Absinth pije s cukrem a ledovou vodou. Koktejlová sada Absinth je pro tento stylový požitek jako stvořená. Nalijte Absinth do sklenice a pak do něj na absinthové lžičce ponořte jednu nebo dvě kostky cukru. Pak cukr opět vyjměte a položte ho na lžičku napříč sklenicí. Nyní můžete cukr nasáklý alkoholem zapálit a nechat ho zkaramelizovaný odkapávat do sklenice, poté nápoj zalijte studenou vodou. Kostky cukru můžete také pomalu zalévat vodou přímo na lžíci, aby se s postupně rozpustily.

Sada se skládá z:
2x Absinth sklenice, 300ml
1x Absinth lžíce z nerezové oceli

Doporučení: Nevhodné do myčky
Obsah: 3-dílný set
Velikost balení: 28 x 20 x 12 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: